На території Долинської ОТГ пройшли масштабні навчання з ліквідації лісових пожеж!

Дата: 28.04.2023 08:47

На території Долинської ОТГ на тренувальному полігоні рятувальники провели навчання з ліквідації лісових пожеж. «Враховуючи наближення пожежонебезпечного періоду, коли, як демонструє багаторічний досвід, кількість пожеж у лісах спричинених людським недбальством зростає в рази, рятувальники спільно із фахівцями лісового господарства та поліції організували проведення спільних тренувань», - зазначили в ГУ ДСНС.

Тут перевірили усі знання, навички та вміння екстрених і спеціальних служб. Приділили увагу відпрацюванню знешкодження російських боєприпасів, покращенню тактичних дій. Рятувальники розповіли про основні аспекти роботи, причини займання лісових пожеж, ліквідацію вибухонебезпечних об’єктів.