Податкова служба інформує!

Дата: 08.09.2023 14:00

Фото без описуФото без описуФото без описуЗ метою добровільної евакуації цивільного населення до більш безпечних регіонів на заході країни Укрзалізницею за підтримки Мінінтеграції,Мінінфрастуктури та облдержадміністрації організовано безкоштовні евакуаційні перевезення потягом № 120 Запоріжжя-Львів до м.Львів та м.Хмельницький.
Відправлення потягу № 120 Запоріжжя-Львів здійснюється щоденно з вокзалу Запоріжжя-1.
Біль детальна інформація щодо відправлення потягу розміщена насайтіУкрзалізниці.Пасажири,які евакуюються повинні пройти реєстрацію,яка починається о 07:00 годині ранку на вокзалі Запоріжжя-1.
З 15 вересня евакуація цивільного населення буде здійснюватися одним плацкартним вагоном у складі потягу № 120 Запоріжжя - Львів (кількість місць 50)