Вітаю всіх працівників освіти!

Дата: 01.10.2023 06:00

Щороку перша неділя жовтня дарує нам це прекрасне свято усіх освітян.

Для кожного з нас життєва дорога розпочинається зі знань, умінь та навичок, які ми отримуємо в освітніх закладах, де щодня самовіддано трудяться педагоги.

І хоча людина вже народжується особистістю, всотуючи виховання родини та оточуючих, роль учителя ніколи не перестане бути важливою, необхідною та навіть ключовою.

Усі ми з теплотою і вдячністю згадуємо своїх вчителів, які допомагали нам осягати знання і життєву мудрість, причетних до наших перших перемог та успіхів.

Шановні вчителі! Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується, а учительські будні приносять лише радість і будуть плідними.
Щиро вам зичу терпіння, життєвих сил і щоб все те, чим ви ділитеся з дітьми, поверталося до вас сторицею! Хороших, добрих та творчих вам учнів!

Вітаю всіх працівників освіти Долинської громади, ветеранів педагогічної праці з професійним святом. Бажаю кожному із вас міцного здоров’я, успіхів у трудовій діяльності, любові та пошани ваших вихованців.

А в родині – душевного спокою, міцної підтримки, щастя та благополуччя! Здоров’я, любові, достатку і всіх вам благ!

З повагою сільський голова

Богдан ФЕДЧУК