Чудова субота: бал випускників в Розумівці та чергова перемога «Дніпра».Фоторепортаж

Дата: 25.06.2017 17:31

В суботу, 24 червня, громада святкувала зразу два свята: чудова сімка випускників Розумівської ЗОШ сказала "бувай" своєму навчальному закладу, а місцева команда «Дніпро» виборола чергову перемогу в футбольному турнірі, але все по черзі.

• Бал випускників

Фото без описуЗапланований на четверту годину дня бал випускників пройшов на «ура». П’ять красунь та два красеня, що стали випускниками, зібрали повний зал глядачів.

Фото без описуЩасливі батьки, спокійні викладачі і красиві діти – саме так виглядала картина, що побачили журналісти сайту dolynska.gromada.org.ua в актовому залі Розумівської ЗОШ. Зі сцени лунали слова вдячності для вчителів. Саме для них випускники підготували музичні та танцювальні номери, саме для них, відбувся святковий прощавальний бал і біт-бокс.

Фото без описуБіт-бокс руліт:)Фото без описуФото без опису

Долинський сільський голова Богдан Федчук вітає випискників зі святом.Фото без опису

Вітання зі святом від начальника відділу освіти, молоді та спорта Долинської сільської ради Галини Данільчак.

Фото без описуЩасливі обличчя випускників Розумівської ЗОШ:)

Серед спеціально запрошених гостей були Долинський сільський голова Богдан Федчук та начальник відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільради Галина Данільчак.

• Футбол: Ми - найкращі

Продовжили свою серію перемог і футбольна команда «Дніпро»(с.Розумівка). Фото без опису

На передодні Дня молоді, розумівські футболісти вибороли вже 5 перемогу в Першості Запорізького району. Цього разу, з рахунком 4:1, на стадіоні в Нижній Хортиці була переможена команда з смт. Балабине.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуМаленькі шанувальни великого футболу:)

Як розповів сайту dolynska.gromada.org.ua, капітан розумівської команди Володимир Сергієнко, ФК «Дніпро» потрапило до фіналу кубка, який відбудеться 9 вересня. Суперником розумівської команди виступить футбольний клуб з Відрадного «Сігма».

Слід зазначити, що в надії побачити гарну гру, перед матчем на стадіон завітали гості з Долинської сільської ради.

З рук голови сільради Богдана Федчука і начальника відділу освіти, молоді і спорту Галини Данільчак, хлопці з розумівського ФК отримали футбольну амуніцію, і на полі виглядали не гірше іспанської «Барселони». Футболісти не забарились і подарували Богдану Федчуку козацьку булаву.

Фото без описуВручення футбольних подарунків: Голова Долинської сільської ради Богдан Федчук і капітан ФК "Дніпро" Володимир Сергієнко.

Фото без описуПодарунок голові Долинської громади Богдану Федчуку від ФК "Дніпро".

Наш сайт щиро вітає випускників зі святом, а футбольний клуб "Дніпро" з черговою перемогою!