Вітаємо з Днем Збройних сил України!

Дата: 06.12.2023 08:10

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби!

Дорогі Захисники України!Від щирого серця вітаю вас з Днем збройних сил України!Сьогодні служити в лавах Збройних сил − це справжній подвиг, бо немає більш благородної місії, ніж захищати свій народ і свою Батьківщину. Висловлюю впевненість, що наші воїни і надалі з честю виконуватимуть свій громадянський, військовий і патріотичний обов’язок, а Збройні Сили стають дійсно надійним щитом миру і безпеки, гарантом територіальної цілісності та суверенітету України. На жаль, війна не буває без жертв і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

Дорогі захисники та Захисниці прийміть слова вдячності за вашу мужність, високий професіоналізм, бойовий вишкіл. Бажаю мирного неба над головою, єдності, благополуччя й добробуту вам та вашим родинам! Дякую кожному з вас, хто сьогодні в строю боронить нашу землю від російського окупанта

За нами правда. З нами Бог. І Перемога буде за нами!

Слава Героям! Слава Україні!