ВІТАЮ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата: 07.12.2023 09:52

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Це свято людей, яких обирає суспільство. Свято гілки влади, котра найбільше наближена до громадян, і за результатами діяльності якої люди формують думку про роботу влади вцілому.Щиро дякую працівникам структурних підрозділів, депутатам, представникам громадських об’єднань за витримку, розуміння, відповідальне ставлення до своїх службових обов’язків і гідний внесок у вирішення проблем громади.Вірю, що разом ми зможемо належним чином задовольнити потреби наших громадян, а також виправдати їх надії та сподівання.Сердечно бажаю всім щастя, радості, достатку, добробуту, миру та довголіття.Життєвих щедрот всім, Божої ласки і світлої долі на довгі, щасливі літа.