ОГОЛОШЕННЯ про початок підготовки громадського обговорення кандидатури старости Розумівського старостинського округу

Дата: 22.12.2023 13:16

про початок підготовки громадського обговорення

кандидатури старости Розумівського старостинського округу

Кандидатом на посаду старости вважається громадянин України, який особисто подав на ім’я Долинського сільського голови відповідну заяву. До заяви додаються документи:

• автобіографія кандидата;

• копія його паспорта громадянина України;

• документ щодо рівня володіння ним державною мовою;

• згода на участь у громадському обговоренні його кандидатури;

• згода на обробку персональних даних.

До заяви також можуть бути додані інші документи, які кандидат на посаду старости вважає за потрібне додати, зокрема проєкт програми діяльності старости на строк його повноважень, документи щодо рівня освіти тощо.

Заяву кандидату на посаду старости має подати протягом чотирнадцяти календарних днів з моменту оголошення про початок підготовки громадського обговорення.

Документи кандидата на посаду старости приймаються за адресами:

Долинська сільська рада:

вулиця Шкільна, 5А, село Долинське, Запорізький район. Запорізька область Розумівський старостинський округ:

вулиця Миру, 26, село Розумівка, Запорізький район, Запорізька область.