Встановлено результати громадського обговорення кандидатури старости

Дата: 17.01.2024 13:28

Встановлено результати громадського обговорення кандидатури старости

16 січня 2024 року відбулося підсумкове засідання комісії з проведення громадського обговорення кандидатури старости Розумівського  старостинського округу Долинської сільської ради. У роботі комісії, окрім її складу, взяли участь секретар сільської ради Світлана Рибак, кандидат на посаду старости Розумівського старостинського округу Світлана Брехер.

Голова комісії Юлія Харченко повідомила, що відповідно до розпорядження Долинського сільського  голови від 05 січня 2024 року № 4 «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Розумівського старостинського округу Долинської сільської ради» відбулося громадське обговорення жителів сіл Бабурка, Нижня Хортиця, Розумівка Розумівського старостинського округу Долинської сільської ради кандидатури старости БРЕХЕР Світлани Василівни. Опитування проводилось шляхом заповнення опитувальних листів на підтримку кандидата.

Відповідно до результатів опитування з 2885 осіб, зареєстрованих на території Розумівського старостинського округу, 569 осіб підтримали кандидатуру Брехер Світлани Василівни на посаду старости, засвідчивши це своїм підписом в опитувальних листах, що складає більше 17 відсотків голосів жителів необхідних для встановлення результату. Відповідно до ст. 54¹ Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» кандидатура на посаду старости Розумівського старостинського округу Долинської сільської ради Брехер Світлана Василівна вважається погодженою з жителями Розумівського старостинського округу Долинської територіальної громади.

Отже, згідно з вимогами законодавства, кандидатуру старости повинні затвердити депутати Долинської сільської ради на засіданні сесії.