Засідання робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Запорізької обласної державної (військової) адміністрації

Дата: 24.01.2024 14:10

Фото без описуФото без описуФото без опису

Під головуванням керівниці апарату ОДА Зінаїди Бойко відбулося засідання робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Запорізької обласної державної (військової) адміністрації.

До створеної на виконання розпорядження голови ОДА № 781 від 27.12.2023 робочої групи залучено фахівців з громадськості, серед яких експерт в сфері антикорупційного законодавства, декан юридичного факультету ЗНУ, доктор юридичних наук, професор, Тетяна Коломоєць.

Під час засідання Зінаїда Бойко наголосила, що по кожному з напрямків можливо знайти слабкі місця, а їх виявлення може допомогти в попередженні зловживань та порушень чинного законодавства.

Крім цього, в області продовжує функціонувати робоча група “Прозорість та підзвітність”, яка аналізує корупційні ризики в сфері публічних закупівель.