До уваги осіб з інвалідністю внаслідок війни!

Дата: 27.02.2024 13:15

До уваги осіб з інвалідністю внаслідок війни! Щомісячна допомога особам з інвалідністю внаслідок війни, статус яким встановлено за безпосередню участь у зоні проведення АТО/ООС ,захисті безпеки населлення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України у розмірі:

особи з інвалідністю 1 групи — 1000,00 грн на одну особу;

особи з інвалідністю 2 групи — 700,00 на одну особу;

особи з інваліднітю 3 групи — 500,00 на одну особу.

Для признчення вищезазначеної виплати особам з інвалідністю статус яким встановлено за безпосередню участь у захисті безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України необхідно звернутись до відділу “ЦНАП” Долинської сільської ради або Розумівського страостинського округу Долинської сільської ради з відповідною заявою, до якої додають:

1)Копію паспорта

2)Копію документа, щ зсвідяує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податників;

3)копію документа, що підтверджує участь у захисті безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської федерації проти України та копію посвідчення особи з інвалідністю;

4)довідка з банківськими реквізитами (за стандартом IBAN) для перерахування виплати у грошовій формі.