Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Команда компанії Грузар, розпочинає соціальний проект, спрямований на допомогу ветеранам війни та переселенцям.

Дата: 28.02.2024 08:20
Кількість переглядів: 91

Команда компанії Грузар, розпочинає соціальний проект, спрямований на допомогу ветеранам війни та переселенцям.

 

Вони пропонуємо безкоштовний переїзд чи перевезення речей учасникам бойових дій та внутрішньо переміщеним особам. Для оформлення заявки достатньо надати підтвердження статусу УБД або ВПО й заповнити відповідну заявку. Вони зв'яжуться з Вами й обговорять які послуги вони можуть Вам надати. Вся програма абсолютно БЕЗКОШТОВНА. Вони не беруть ніяких коштів з ветеранів та переселенців.

 

Допомога переселенцям та ветеранам тут можна замовити безкоштовний переїзд, транспорт чи послуги наших вантажників.

 

Цей проект дозволить нашим справжнім героям мати можливість переїхати або перевезти необхідні речі без будь-яких фінансових витрат.

 

Ми закликаємо всіх, хто потребує допомоги у цей нелегкий час, не соромитися звертатися до нас. Команда готова надати підтримку в цей важкий період та зробити все можливе для Вас. Разом - до перемоги!

 

 

Програма "Безкоштовних перевезень" для постраждалих від війни. Ознайомитися детальніше можна за посиланням: https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka

Програма Scholarship для українських студентів. Ознайомитися детальніше можна за посиланням: https://gruzar.com.ua/grant


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора