ОГОЛОШЕННЯ ПРО СТВОРЕННЯ РАДИ ВПО ТА ПОЧАТОК ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В РАДІ ВПО!

Дата: 14.03.2024 10:25

Розпочато процес по створенню Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Повномасштабна збройна агресія проти України зумовила тотальне переміщення населення із зон проведення активних бойових дій в інші регіони країни. Потреба в підвищенні соціальної згуртованості населення нашої держави в цілому, так само як й інтеграції переселенців в нових умовах на постійній основі набуло особливого значення. Тому актуальною є потреба створення консультативно-дорадчого органу з питань внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) при виконавчому комітеті Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Рішенням Виконавчого комітету Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області  від 13.03.2024  року № 51 створено Раду з питань ВПО при виконавчому комітеті Долинської сільської ради та затверджено Положення про неї.

З 18 березня 2024 року розпочинається прийом документів для формування складу ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Долинської сільської ради.

Запрошуємо

● активних переселенців, які зареєстровані та проживають на території

Долинської об’єднаної територіальної громади;

● представників переміщеного бізнесу;

● представників місцевих, регіональних, національних чи міжнародних організацій, які

реалізують проєкти у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб, яким виповнилось 18 років і які проживають на території Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області долучитись до ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Ключовими завданнями консультативно-дорадчого органу стане:

● сприяння в реалізації громадянських і політичних прав внутрішньо переміщених осіб,

залучення їх до процесу розроблення нормативних актів та контролю за їх

виконанням;

● сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів

адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб;

● подання пропозицій щодо прийняття нових та внесення змін до діючих нормативно-

правових актів у сфері захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб;

● проведення моніторингу стану виконання місцевими органами виконавчої влади

повноважень у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо

переміщених осіб.

До складу Ради можуть входити особи, яким виповнилось 18 років.

Для участі у відборі необхідно подати документи (в електронній або паперовій формі):

• заява про прийняття до складу Ради зі згодою на обробку персональних даних та інформацією про відсутність конфлікту інтересів і відповідності вимогам доброчесності;
  • копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
  • копія документа про освіту (за наявності);
  • мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
  • копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронна довідка, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або лист громадського об’єднання, благодійної організації щодо включення до складу Ради свого представника;
  • копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб − підприємців та громадських формувань;
  • інформація про діяльність громадського об’єднання, благодійної організації в напрямку забезпечення та захисту прав ВПО і реалізації проєктів у межах Рівненського району.

кандидата до  складу Ради ВПО» до «08» квітня 2024 року включно.

Телефон для довідок: 38061 2875431

Проявіть свою громадянську позицію! Долучайтеся до ради з питань внутрішньо переміщених осіб.

Термін подання документів: з 18.03.2024 до 08.04.2024

Контактна особа: Віннік Анастасія Юріївна.

Положення про Раду ВПО