Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

З травня в Запоріжжі відкриє двері Реабілітаційний простір для ветеранів/ок Українського війська «Блокпост».

Дата: 26.04.2024 08:16
Кількість переглядів: 45

З травня в Запоріжжі відкриє двері Реабілітаційний простір для ветеранів/ок Українського війська «Блокпост».
У ньому ветерани та ветеранки російсько-української війни, а також їх подружжя та діти зможуть отримати кваліфіковану допомогу:
✅ знайти найлегші шляхи до соціалізації 
✅ опанувати навички створення власних стартапів 
✅ отримати спортивну реабілітацію та ще чимало іншого. 
Також  в просторі навчатимуть волонтерів допомагати ветеранам/кам  та їхнім родинам у розв’язанні першочергових питань. 
🇺🇦🤝🇪🇺  Над проєктом працюють ГО "Лабораторія військово-політичних досліджень і реконструкцій» і Фундація "Відкрита Литва" за фінансової підтримки Європейського Союзу та МЗС Литви . Всіляку підтримку в його реалізації в Запоріжжі надає Департамент культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА. 
«Фундація "Відкрита Литва" (Open Lithuanian Foundation) покликана допомагати організаціям громадянського суспільства України, які надають необхідну підтримку ветерана/кам війни. Крім того, OLF працює над розбудовою потенціалу активних українців, що були переміщені до Литви, задля допомоги тим налагодити зв'язки з організаціями громадянського суспільства в Україні"», - пояснює директорка Фундації Сандра Адомавічутє.
«Питання реінтеграції в суспільство наших захисників і захисниць виникло, починаючи з 2014 року. Тепер же ветеранів значно більше. А перед самим суспільством стоїть завдання подолання післявоєнного синдрому. Тож, «Блокпост» стане поштовхом для розгортання цілої мережі Реабілітаційних Просторів Ветеранів по всій Україні», - каже директор Департаменту Владислав Мороко. 
Більше інформації щодо можливостей і умов – на офіційних платформах проєкту «Реабілітаційний простір ветеранів Українського війська «Блокпост».
Спільно фінансований Європейським Союзом та Міністерством закордонних справ Литви, проєкт "Блокпост" має на меті створити систему сталої ресоціалізації українських ветеранів та членів їхніх родин. Створений у рамках проєкту постійний простір у Запоріжжі надаватиме широкий спектр соціальних послуг ветеранам та їхнім сім'ям, а також готуватиме волонтерів для роботи з ветеранською спільнотою поза межами проекту.

#meskartu #StrongerTogether #europeanyearofskills  #TEAMEUROPE #Блокпост #Blokpost #EU4Youth #ГОЛабораторія #Реабілітаційнийпростір #ветеран #ветеранка #Запоріжжя #ВідкритаЛитва #БлокпостЗапоріжжя


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора