Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Дорогі учні,випускники, вчителі та батьки!Вітаю всіх вас зі святом останнього дзвоника!

Дата: 31.05.2024 08:37
Кількість переглядів: 35

Фото без опису

Дорогі учні,випускники, вчителі та батьки!

Вітаю всіх вас зі святом останнього дзвоника!

Слова вітань хочу розпочати зі звернення до випускників навчальних закладів Долинської громади. Колись шкільний дзвоник зустрічав вас на порозі першого класу, а цими днями він пролунає для вас востаннє. Прощальні хвилини завжди наповнені яскравими спогадами й щемливим сумом від того, що йде в минуле щось важливе, дороге, рідне. Нехай кожен із вас знайде свою дорогу в житті.

Дякую вчителям, які під час частих повітряних тривог та відключень електроенергії надавали нові знання, підтримували та надихали на успіх наших дітей.

Дорогі діти! Це період, коли закінчується один етап і розпочинається інший. Тож бажаю вам перезавантажитися перед новим навчальним роком!

Шановні батьки! Ви доклали чимало зусиль, любові та терпіння у вихованні своїх дітей. Якоюсь мірою це і ваше свято також.

Від усього депутатського корпусу, виконавчого комітету сільської ради та від себе особисто щиро вітаю усіх вас зі святом останнього дзвоника. Бажаю міцного здоров’я, щасливої долі, творчих успіхів та вагомих здобутків у всіх задумах і починаннях у мирній державі – Україні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора