A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Фоторепортаж: Як Долинська громада відсвяткувала 9 травня

Дата: 09.05.2017 19:15
Кількість переглядів: 1136

На протязі 7, 8 та 9 травня на території громади прошли святкові заходи, присвячені Дню Перемоги. На кожному з них, були сказані слова великої вдячності тим ветеранам, які залишились живими, а тим, яких забрала війна - була віддана шана хвилиною мовчання...

Сьогодні, з самого ранку святкові заходи стартували в селі Нижня Хортиця, далі свято змінило дислокацію, і вже новими барвами воно заграло в Розумівці.  Звідусіль до сільського будинку культури почали зходитися молодь та люди пенсійного віку. Вишиванки, маки, квіти і повітряні кульки, а разом з ними траурні вінки...

Присутнім бабусям та дідусям малеча дарувала різноманітні квіти та вітальні листівки, а місцевий музичний бомонд - вірші, пісні і танці.

Як проходило свято в Розумівці, Нижній Хортиці, Долинському, Новому Запоріжжі та Високогірному - дивітся у нашому фоторепортажі:)

День Перемоги в Розумівці

Ветерани були зовсім не проти, зробити селфі з сільським головою Богданом Федчуком.

Вже за час до початку свята, до сільського будинку культури почав "стягуватися" місцевий музичний бомонд:)

Не залишив без уваги місцевих ветеранів і депутат Запорізької обласної ради Роман Кузьменко

Слова вдячності ветеранам і учасникам бойових дій від голови Долинської сільської ради Богдана Федчука

Поздоровлення від в.о.старости Наталії Богоутдинової

Поздоровлення зі святом від депутата Запорізької обласної ради Романа Кузьменко

І ще декілька фото:) Можливо на них, ви знайдите і себе:)

День Перемоги в Нижній Хортиці

Трошки щасливих обличь, майже селфі:)

О 10:00 в Долинському розпочався урочистий мітинг-реквієм, присвячений 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні під назвою: "Пам'ять загиблих бережімо свято". 

Після мітингу в Долинському клубі відбувся урочистий концерт. У виконанні колективів "Маків цвіт" Долинського ДНЗ та ""Золота молодь" Високогірненського клубу звучали воєнні та патріотичні пісні.

Любов Мороз з Високогірного розчулила глядачів віршем ""Чулочки" про трагічні події, які спіткали дорослих і дітей у роки Другої Світової війни. Вразила неповторним виконанням пісень про Перемогу Інна Кузьміна (завідуюча Новослобідським клубом).
А танцювальними колективами "Сонечко", "Вікторія" та "Старденс" Новозапорізького БК  були представлені яскраві танцювальні постановки. 
Не залишили нікого байдужими і виступи Єлизавети Опари з Долинського та співочого колективу "Гармонія" Новозапорізького БК. Урочистий концерт закінчився виходом всіх артистів художньої самодіяльності на сцену під супровід пісні "Перемога", яку виконав колектив "Маків цвіт"  (Долинського ДНЗ) 

Нещодавно в Високогірненському клубі відбувся урочистий концерт, присвячений Дню Перемоги під назвою: "Про минуле серце пам'ять зберігає".

Також на концерті виступили артисти художньої самодіяльності Новозапорізького будинку культури: колективи "Сонечко", "Вікторія", "Старденс", які виконували яскраві воєнні та розважальні  хореографічні  постановки.

Наприкінці урочистого концерту, присвяченого Дню Перемоги (с.Високогірне)  закінчився врученням всім присутнім жовтих та блакитних повітряних кульок , як символ незалежності та процвітання нашої країни

В селі Нове Запоріжжя відбувся урочистий мітинг під назвою "Вони заповіли нам жити"

7 травня в Новозапорізькому БК відбувся урочистий концерт, присвячений 72 - річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Для глядачів була підготовлена працівниками БК цікава та різнобарвна програма: розчулювали до сліз своїми піснями гості з с.Високогірне колектив "Золота молодь", Любов Мороз (с.Високогірне) продекламувала ліричний вірш "Чулочки" . Не залишили нікого байдужими виступи юних вокалісток: Вероніки Могильницької (с.Канцерівка) та Юліїї Масловської (с.Петрівське), Єлизавети Опари (с.Долинське), які виконали сучасні патріотичні та воєнні пісні. Бурхливими оплесками підтримували глядачі маленьких, але дуже співочих дівчаток з вокального колективу "Гармонія". Танцювальні колективи Новозапорізького БК підготували для всіх присутніх нові яскраві постановки: найменші танцюристки виконали ліричну воєнну постановку "Діти війни", колектив "Сонечко" вражали веселими танцями "Катюша" та "Моряки" , а танцювальні колктиви "Вікторія" і "Старденс" , як завжди, підготували сучані хореографічні композції. Урочистий концерт завершився піснею "Перемога", під яку всі артисти художньої самодіяльності вийшли на сцену, аби привітати ще раз всіх приутніх зі святом та побажати мирного неба та процвітання.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора