A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Як депутат Долинської сільради замаскував крадіжку чернозему під будівництво дамби

Дата: 09.09.2017 21:30
Кількість переглядів: 1349

Протягом довгого часу, Долинська громада намагається боротися з систематичним вивезенням чорнозему з території ставків в Нижній Хортиці.

Майже щодня, КАМАЗи і китайські великовантажівки, за вказівкою місцевого депутата Юрія Лагно, здійснюють вивезення благодатного грунту Долинської ОТГ.

Так 8 вересня 2017 року, співробітниками Долинської сільради була припинена чергова спроба "земельного траншу". 


Кому збудувати дамбу? 

Все відбувалося як за сценарієм.
На місце НП приїхали співробітники Долинської сільради, на чолі з головою громади Богданом Федчуком. Вони були трохи ошелешені картиною, яку побачили: в альтанці за столом сиділи Юрій Лагно, правоохоронці і загадкова людина з земресурсів (Чоловік представився саме так - авт.), а перед ними драглайн завантажував КАМАЗ чорноземом.
З бесіди з гостями з місцевого відділу поліції стало зрозуміло, приїхали вони не випадково, а з перевіркою! На службовій машині і ... в цивільному одязі. Сам же Юрій Петрович пояснив представникам громади, що будується технологічна дамба ...

Цікаво, в попередні рази, коли машини вивозили чорнозем зі ставків, кому тоді Юрій Лагно допомагав будувати дамбу? І скільки таких дамб із Нижньохортицької землі було побудовано за останні роки, і де? Можливо цим питанням зацікавляться вищі чини МВС і народні депутати, та відреагують відповідно до власної компетенції...
А поки тільки залишається констатувати факти несанкціонованого вивозу чернозему з території Нижньохортицьких ставків, та факти бездіяльності представників місцевого відділення поліції.
Бо, десятки листів про допомогу Долинській громаді, які були відправлені в місцеві правоохоронні органи так і залишилися без відповіді.

ЧИТАЙТЕ ТА ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

>>> Член депутатської группи «Громадський контроль» краде землю у громади

>>> Вам надо это увидеть: Шокирующие фото и видео о "работе" некоторых депутатов Долинского сельсовета

Як виглядала територія ставків у п'ятницю 8 вересня 2017 - дивіться фото та відео....

Технологічну дамбу збудовано, стажери вільні:)


 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора