Новини футболу: ФК "Дніпро" непереможний, а ФК "Зоря" набуває досвід

Дата: 13.11.2018 22:50

Зовсім недавно в спортивній залі с.Мар'ївка відбувся ІІ тур Кубку Федерації Футболу Запорізького Району з міні-футболу- 2018.

Тематичне фото з мережі Інтернет

В цьому турі прийняли участь три команди: ФК "Мар'ївка" і дві команди нашої громади ФК "Дніпро"(Розумівка) та ФК "Зоря"(Долинське). А ось команда з Біленького з якихось причин не прибула на ці змагання.
Зробивши висновки з попереднього етапу ФК "Дніпро" зібрався майже оптимальним составом. І свої дві гри закінчили впевненими перемогами.

Читайте по темі: Як це було: ФК «Дніпро» відсвяткував своє 50-річчя. Фотозвіт

ФК "Зоря" в цьому турі виглядали дещо втомленими... Перший матч долинські хлопці з "розумівськими побратимами" майже не пручались. А ось вже в наступній грі суперникам добряче дісталося! Але більш кваліфіковані футболісти з Мар'ївки святкували перемогу в цій зустрічі. Адже все це - є досвід, який молоді футболісти ФК "Зоря" здобувають поступово!!!
Нагадаємо, що за підсумками ІІІ турів визначаться місця в цій групі. Далі боротьба буде продовжена з іншими групами Запорізького району згідно зайнятим місцям в своїх підгрупах.

Автор: Роман Ленський