Долинська сільська рада Запорізького району Запорізької області ІНФОРМУЄ!

Дата: 17.02.2022 15:08

Долинська сільська рада Запорізького району Запорізької області ІНФОРМУЄ!

З 20 березня 2022 року набуває чинності Публічний  договір про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, та Публічний договір про надання послуг з постачання холодної води на території Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області, які опубліковані на офіційному сайті Долинської ОТГ за посиланням https://dolynska-gromada.gov.ua/publichnij-dogovir-pro-nadannya-poslug-z-vivezennya%C2%A0tverdih-pobutovih-vidhodiv-15-01-53-17-02-2022/.

Тепер кожен власник домогосподарства повинен буде користуватися цими послугами без підписання окремих договорів і оплачувати її повністю чи частково, скориставшись пільгами або оформити субсидію.

На вимогу власника домогосподарства з ним може бути укладено індивідуальні договора, при цьому істотні умови в індивідуальних договорах (порядок надання послуг, тариф на послуги та інше) не повинні відрізнятися від публічних договорів або надати на письмову вимогу власника домогосподарства завірену печаткою письмову форму публічного договору.