Долинська сільська територіальна громада

Запорізького району Запорізької області

Інформація щодо процедур закупівель

Дата: 27.05.2025 10:46
Кількість переглядів: 7

Інформація щодо процедур закупівель

на виконання п. 41  Постанови Кабінету Міністрів України 
від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України  від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

 

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС - ДК 021:2015:44110000-4: Конструкційні матеріали (Листи ВЦ хвилясті ДК 021:2015: 44112500-3).

Вид та ідентифікатор закупівлі - Відкриті торги з особливостями UA-2025-05-27-005805-a

Очікувана вартість предмета закупівлі – 126 153,00 грн. (сто двадцять шість тисяч сто п’ятдесят три гривні 00 копійок)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Листи ВЦ хвилясті  (НТ) 1750*1130 нефарбовані ДК 021:2015: 44112500-3 - 321 шт

Якісні та технічні вимоги до предмету закупівлі:

Якість продукції повинна відповідати наступним технічним вимогам:

1. Листи ВЦ хвилясті  (НТ) 1750*1130 нефарбовані повинні бути виготовлені у відповідності з вимогами ДСТУ Б В.2.7-53:2014 (або еквівалент).

2. Характеристики:

Листи ВЦ хвилясті  (НТ) 1750*1130 нефарбовані.

•           Розміри – 1750x1130x5,8 мм, товщина – 5,8 мм;

•           Кількість хвиль - 8

•           Міцність на вигин – 160 кг/см2;

•           Крок – 150мм;

•           Руйнівне навантаження не менше – 2500 Н/м;

•           Момент згину не менше – 40 Нм/м;

•           Густина не менше -1,40г/см³;

•           Ударна в'язкість не менше – 1,5кГс*см/см²;

•           Морозостійкість (100 циклів) – залишкова міцність Rı>70%;

•           Водонепроникність (24 години) – краплі води відсутні.

•           Нефарбований матеріал – фіброцемент

3. Рік виготовлення – 2024-2025 рік.

4. Товар, який постачається, не перебував в експлуатації, терміни та умови його зберігання не порушені, а також повинен бути відповідно упакований.

5. Гарантійний термін зберігання продукції повинен становити не менше 12 місяців з дня виготовлення.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі - Відповідно до листа Мінекономрозвитку України № 3302-06/29640-06 від 14.09.2016 при визначенні очікуваної вартості закупівлі під час складання річного плану закупівель замовники можуть виходити з планових вартісних показників, які можуть розраховувати, зокрема, виходячи з потреби у відповідних товарах, роботах і послугах у минулих роках з урахуванням економічних факторів, які впливають на ціноутворення на ринках відповідних товарів, робіт і послуг тощо. Разом з тим відносини, що виникають у процесі складання, розгляду, затвердження, виконання бюджетів, звітування про їх виконання та контролю за дотриманням бюджетного законодавства регулює Бюджетний кодекс України. Законом не визначено органів, які уповноважені надавати офіційну інформацію щодо вартості товарів, робіт і послуг та переліку документів, якими замовник має послуговуватись під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. З огляду на викладене, замовник самостійно визначає очікувану вартість предмета закупівлі, зважаючи на його специфіку, з дотриманням принципів, закріплених у статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), та законодавства в цілому.
Замовник самостійно обирає шлях здійснення такого моніторингу, бо дане питання законодавчо не врегульовано. При цьому замовник зважає на принципи здійснення закупівель, закріплені у статті 5 Закону. Закупівлі здійснюють за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін, комерційних пропозицій на аналогічний товар. Очікувану вартість предмету закупівлі визначено у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 No 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з врахуванням кошторисних призначень та потреби. Очікувана вартість на закупівлю складає 126 153,00 грн. (сто двадцять шість тисяч сто п’ятдесят три гривні 00 копійок).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора