Наші вітання: З Днем народження, Володимире Миколайовичу!

Дата: 29.10.2017 02:44

Долинська сільська рада щіро вітає з Днем народження члена виконкому Свєтлічного Володимира Миколайовича!

Завдяки вашим працьовитості, прагненням, наполегливості, та бажанням до перемоги ви досягли великих висот. Вашому життєвому настрою та незгасаючої енергійності може позаздрити кожен. Від всієї Долинської громади, бажаємо Вам тримати марку чемпіона все життя, щоб Ваш бойовий дух ніколи не згасав!

Довідка:

Свєтлічний Володимир Миколайович. Народився 29 жовтня 1950 року. З 9-ти років в запорізькому футболі.

*5-ти кратний чемпіон Запорізької області;

*багатократний чемпіон м.Запоріжжя;

*багатократний володар кубку м.Запоріжжя і Запорізької області;

*в складі Центральної Групи Військ (Чехословаччина) провів понад 50 міжнародних матчів;

*1969-1970 рр. - учасник Першості збройних сил СРСР;

*в 1973 році - бронзовий призер Чемпіоната України в складі команди "Горняк"( м.Днепрорудне);

*володар кубку України "Золотий колос" в складі команди "Нива" (смт.Новомиколаївка).

*в 1979 році - в складі команди "Хісар" (г.Шахрізябз) - серебряний призер Чемпіоната Узбекистана, володар кубку "Золотий колос" Узбекистана, володар кубку "Золотий колос" СРСР.

* перший директор ДЮСШ "Торпедо"(м.Запоріжжя);

*перший Президент ФК "Торпедо"(м.Запоріжжя);

* на протязі 32 років  - учасник змагань з футболу серед ветеранів;

* за свою спортивну кар’єру був обраний членом виконкому Федерації футболу України, а також членом виконкому Запорізької обласної федерації футболу;

*з 1997 року по теперешній час є заступником голови Спортивного клубу Класичного приватного університету;

* з 2016 року по теперешній час є членом виконкому Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області;

*в теперешній час - член виконкому Федерації футболу м.Запоріжжя.