Конкурс на заміщення вакантних посад

Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  провідного спеціаліста з питань загальної середньої освіти.

Основні вимоги: громадянство України, вільне володіння державною мовою та основними принципами роботи на комп’ютері.

Повинен знати Конституцію України, Закон України «Про  освіту», законодавство стосовно служби в органах місцевого самоврядування, постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали для виконання своїх посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги:  вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра відповідного спрямування, стаж роботи у галузі освіти не менше 5 років.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2019 рік в електронному вигляді; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я;  копія військового  квитка( для військових службовців або військовозобов'язаних); письмова згода на проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на зайняття посад ОМС.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу цього оголошення за адресою : 70420 с. Долинське вул. Шкільна, 5А

Телефон : 709-12-07

********************************************************************************************************************************************

Кількість вакансій

Посада

Навантаження

Долинський КЗДО «Мрія» Долинської сільської ради

Музичний керівник

Медична сестра

1 ст

Медична сестра з дієтичного харчування

0.24ст.

Соціальний педагог

Підсобний робітник

0,5 ст.

Опорний заклад загальної середньої освіти Новозапорізька школа Долинської сільської ради

Педагог-організатор

0,5 ст

Факультатив «Людина і світ»

1 год.

Завідувач господарством

Вчитель логопед

Корекційний педагог

Заступник з виховної роботи

0,5 ст

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Долинської сільської ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста.

Основні вимоги: громадянство України, вільне володіння державною мовою та основними принципами роботи на комп’ютері.

Повинен знати Конституцію України, законодавство стосовно служби в органах місцевого самоврядування, постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали для виконання своїх посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: фахова вища освіта відповідного спрямування, стаж роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 3 років.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2019 рік в електронному вигляді; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я;  копія військового  квитка( для військових службовців або військовозобов'язаних); письмова згода на проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на зайняття посад ОМС.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу цього оголошення за адресою : 70420 с. Долинське вул. Центральна ,37

Телефон : 287-54-31

****************************************************************************

Опорний заклад загальної середньої освіти Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області, запрошує на роботу:

1. Вчителя німецької мови, з тижневим навантаженням – 6 г/т
  2. Вчителя логопеда, на 0,5 ставки
  3. Корекційного педагога, на 0,5 ставки
  4. Асистента вчителя, на 0,75 ставки

Довідки за тел: 22-32-334; 0966550318 – директор школи, Наталія Юріївна

**************************************************************

Комунальний заклад «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради запрошує на  заміщення вакантних посад:

• Завідувач Високогірненської бібліотеки,
  • Завідувач Нижньохортицької бібліотеки,
  • Завідувач Бабурської бібліотеки,
  • Директор Новозапорізького будинку культури,
  • Завідувач Новослобідського клубу,
  • Завідувач Бабурського клубу,
  • Художній керівник Новозапорізького будинку культури,
  • Завідувач господарством.

Основні вимоги:

• Фахова освіта,
  • Вільне володіння  державною мовою та основними принципами роботи  на  комп’ютері,
  • Мати організаційні навички,
  • Досвіт роботи в  культурі вітається.

За довідками звертайтеся:

директор  КЗ «Центр культури та дозвілля» Галушка Ольга Анатоліївна -               050-258-35-92

Оголошено конкурс!

Долинська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг.

09:14:50 19.02.2019