Конкурс на заміщення вакантних посад

Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради запрошує на роботу провідного спеціаліста.
- громадянство України
- вища педагогічна освіта
- стаж педагогічної роботи не менше 3 років
-вільне володіння державною мовою та комп'ютером

Звертатися за адресою: 70420, Запорізька область, Запорізький район, с.Долинське, вул.Шкільна, 5а.

тел: 709-12-07, 0677190966, 0954442758

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  спеціаліста І категорії.

Основні вимоги: громадянство України, повинен знати Конституцію України, законодавство стосовно служби в органах місцевого самоврядування, постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали для виконання своїх посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: фахова вища освіта відповідного спрямування, вільне володіння державною мовою та основними принципами роботи на комп’ютері.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2018 рік в електронному вигляді; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я;  копія військового  квитка( для військових службовців або військовозобов'язаних); письмова згода на проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на зайняття посад ОМС.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу цього оголошення за адресою : 70420 с. Долинське вул. Шкільна, 5а

Телефон : 709 12 07

***********************************************************

Долинська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста служби у справах дітей відділу соціального захисту населення.

Кваліфікаційні вимоги: фахова базова вища освіта відповідного спрямування, вільне володіння державною мовою та основними принципами роботи на комп’ютері.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2018 рік в електронному вигляді; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я;  копія військового  квитка( для військових службовців або військовозобов'язаних); письмова згода на проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на зайняття посад ОМС.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу цього оголошення за адресою : 70420 с. Долинське вул. Центральна ,37

Телефон : 287-54-31
*********************************************************************************************************************************************     Долинська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2017 рік в електронному вигляді; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я;  копія військового  квитка( для військових службовців або військовозобов'язаних); письмова згода на проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на зайняття посад ОМС.

Телефон : 287-54-31

****************************************************************************

Комунальному закладу "Центр культури та дозвілля" потрібні:

1.    Завідувач Новослобідського сільського клубу
2.    Завідувач Бабурського сільського клубу
3.    Завідувач Високогірненською сільською бібліотекою

Основні вимоги: вища професійна/середня професійна освіта, стаж роботи за профілем не менше 1 року. Вільно володіти українською мовою, вміти користуватися комп’ютерною технікою, знати основи ведення профільного діловодства. Мати організаторські здібності.

Тел./факс: 287-54-31,

E-mail:  kz_kultura@ukr.net

Долинський комунальний заклад дошкільної роботи «Мрія»
                                  Долинської сільської ради

Музичний керівник    1 ставка
    Медична сестра    1 ставка
    Медична сестра з дієтичним харчуванням    0,24 ставки
    Практичний психолог    0,5 ставки
    Вихователь-методист    1 ставка
    Соціальний педагог    1 ставка

-  громадянство України

- фахова освіта відповідного спрямування

- вільне володіння державною мовою

Опорний заклад загальної середньої освіти Розумівська школа
                               Долинської сільської ради

Практичний психолог    0,25 ставки
    Соціальний педагог    0,5 ставки
    Вчитель інформатики    8 год/т.

-  громадянство України

- фахова освіта відповідного спрямування

- вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Оголошено конкурс!

Долинська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг.

09:14 19.02.2019