Конкурс на заміщення вакантних посад

Комунальному закладу "Центр культури та дозвілля" потрібні:

*Директор Розумівського будинку культури

*Завідувач Новослобідським сільським клубом

*Завідувач Бабурським сільським клубом

*Завідувач Високогірненською бібліотекою

Основні вимоги: вища професійна/середня професійна освіта, стаж роботи за профілем не менше 1 року. Вільно володіти українською мовою, вміти користуватися комп’ютерною технікою, знати основи ведення профільного діловодства. Мати організаторські здібності.

Звертатися за адресою: 70420, Запорізька область, Запорізький район, с.Долинське, вул.Шкільна, 5а.

Тел./факс: 287-54-31,

E-mail:  kz_kultura@ukr.net

***********************************************************************************

Долинський комунальний заклад дошкільної освіти «Мрія»

1. Музичний керівник- 1 ставка
  2. Медична сестра -1 ставка
  3. Медична сестра з дієтичного харчування – 0.24ст.
  4. Помічник вихователя -1 ставка
  5. Практичний психолог – 0.5 ст.

Основні вимоги:

-  громадянство України

- фахова освіта відповідного спрямування

- вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.
Довідки за телефоном:

287-54-22

066-896-3279

067-719-09-66

e-mail: dolinskiydnz@ukr.net

Опорний заклад загальної середньої освіти Розумівська школа

1.  Вчитель англійської мови-15год/т

2. Практичний психолог-0,5ст

3. Заступник директора з виховної роботи-0,5ст

Основні вимоги:

-  громадянство України

- фахова освіта відповідного спрямування

- вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.
Довідки за телефоном:
287-54-22
 22-32- 334
067-719-09-66
 099-486-55-08

e-mail: rozumivka@ukr.net

Долинська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  начальника відділу соціального захисту населення

Основні вимоги: громадянство України, повинен знати Конституцію України, законодавство стосовно служби в органах місцевого самоврядування, постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали для виконання своїх посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: фахова вища освіта відповідного спрямування, стаж роботи не менше 3 років, вільне володіння державною мовою та основними принципами роботи на комп’ютері.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2017 рік в електронному вигляді; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я;  копія військового  квитка( для військових службовців або військовозобов'язаних); письмова згода на проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на зайняття посад ОМС.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу цього оголошення за адресою : 70420 с. Долинське вул. Центральна ,37

******

Долинська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста-бухгалтера фінансово-бухгалтерського відділу.

********

Долинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста відділу кадрового та правового забезпечення.

Кваліфікаційні вимоги: фахова вища освіта відповідного спрямування, вільне володіння державною мовою та основними принципами роботи на комп’ютері.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2017 рік в електронному вигляді; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я; копія військового квитка (для військових службовців або військовозобов'язаних); письмова згода на проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на зайняття посад ОМС.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу цього оголошення за адресою: 70420 с. Долинське вул. Центральна ,37