A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Конкурс на заміщення вакантних посад

 

Долинська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста служби у справах дітей.

Основні вимоги: громадянство України, повинен знати Конституцію України,  Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України: «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», «Про затвердження Положення про прийомну сім'ю», Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу, «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей».

Кваліфікаційні вимоги: на посаду головного спеціаліста служби у справах дітей призначається особа з вищою освітою, яка вільно володіє державною мовою та основними принципами роботи на комп’ютері. 

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2020 рік в електронному вигляді; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я;  копія військового  квитка (для військових службовців або військовозобов'язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу цього оголошення за адресою : 70420 с. Долинське вул. Шкільна, 5А

Телефон: 287-54-31

********************************************************************************************************************************************

 

Долинська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  начальника  адміністративно-господарського відділу

Основні вимоги: громадянство України, повинен знати Конституцію України, законодавство стосовно служби в органах місцевого самоврядування, постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали щодо адміністративно-господарського обслуговування, порядок укладання та оформлення договорів зі сторонніми організаціями на надання послуг.

Кваліфікаційні вимоги: на посаду начальника Відділу призначається особа з вищою або базовою вищою  освітою, вільне володіння державною мовою та основними принципами роботи на комп’ютері. 

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка ( форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2020 рік в електронному вигляді; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я ;  копія військового  квитка (для військових службовців або військовозобов'язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу цього оголошення за адресою : 70420 с. Долинське вул. Центральна ,37

Телефон: 287-54-31

****************************************************************************

Відділ містобудування архітектури та житлово-комунального господарства  Долинської сільської  ради Запорізького району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного бухгалтера .

Основні вимоги: громадянство України, повинен знати Конституцію України, Бюджетний кодекс України, законодавство стосовно служби в органах місцевого самоврядування, постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали для виконання своїх посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: фахова вища освіта відповідного спрямування, вільне володіння державною мовою та основними принципами роботи на комп’ютері. 

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2020 рік в електронному вигляді як кандидата на посаду; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я;  копія військового  квитка( для військових службовців або військовозобов'язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу цього оголошення за адресою : 70420 с. Долинське вул. Центральна ,37

Телефон : 287-54-31

 

 

********************************************************************************************************************************************

Долинська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста відділу кадрового та правового забезпечення.

Основні вимоги: громадянство України, повинен знати Конституцію України, законодавство стосовно служби в органах місцевого самоврядування, постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали для виконання своїх посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: фахова вища освіта юридичного спрямування, вільне володіння державною мовою та основними принципами роботи на комп’ютері. 

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2020 рік в електронному вигляді; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я;  копія військового  квитка( для військових службовців або військовозобов'язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу цього оголошення за адресою : 70420 с. Долинське вул. Центральна ,37

Телефон : 287-54-31

****************************************************************************

Комунальний заклад «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради запрошує на  заміщення вакантних посад:

 • Завідувач Високогірненської бібліотеки,
 • Завідувач Нижньохортицької бібліотеки,
 • Завідувач Бабурської бібліотеки,
 • Директор Новозапорізького будинку культури,
 • Завідувач Новослобідського клубу,
 • Завідувач Бабурського клубу,
 • Художній керівник Новозапорізького будинку культури,
 • Завідувач господарством.

Основні вимоги:

 • Фахова освіта,
 • Вільне володіння  державною мовою та основними принципами роботи  на  комп’ютері, 
 • Мати організаційні навички,
 • Досвіт роботи в  культурі вітається.

За довідками звертайтеся:

директор  КЗ «Центр культури та дозвілля» Галушка Ольга Анатоліївна -               050-258-35-92

***********************************************************************************

 

Оголошено конкурс!

Долинська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг.

09:14:50 19.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора