Конкурс на заміщення вакантних посад

Долинська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста відділу кадрового та правового забезпечення.

Основні вимоги: громадянство України, повинен знати Конституцію України, законодавство стосовно служби в органах місцевого самоврядування, постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали для виконання своїх посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: фахова вища освіта юридичного спрямування, вільне володіння державною мовою та основними принципами роботи на комп’ютері.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2020 рік в електронному вигляді; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я;  копія військового  квитка( для військових службовців або військовозобов'язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу цього оголошення за адресою : 70420 с. Долинське вул. Центральна ,37

****************************************************************************

Долинська сільська рада Запорізького району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста з ведення бухгалтерського обліку.

Основні вимоги: громадянство України, повинен знати Конституцію України, Бюджетний кодекс України, законодавство стосовно служби в органах місцевого самоврядування, постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали для виконання своїх посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: фахова вища освіта відповідного спрямування, вільне володіння державною мовою та основними принципами роботи на комп’ютері.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2019 або 2020 рік в електронному вигляді як кандидата на посаду; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я;  копія військового  квитка( для військових службовців або військовозобов'язаних).

Телефон : 287-54-31

********************************************************************************************************************************************

Долинська сільська рада Запорізького району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  начальника фінансового відділу.

Кваліфікаційні вимоги: фахова повна вища освіта, вільне володіння державною мовою та основними принципами роботи на комп’ютері, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах не менше 2 років.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2019 рік в електронному вигляді як кандидата на посаду; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я;  копія військового  квитка( для військових службовців або військовозобов'язаних); письмова згода на проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на зайняття посад ОМС.

****************************************************************************

Долинська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  начальника служби у справах дітей.

Кваліфікаційні вимоги: фахова вища освіта відповідного спрямування, стаж роботи не менше 3 років, вільне володіння державною мовою та основними принципами роботи на комп’ютері.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6;  копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2019 рік в електронному вигляді; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я;  копія військового  квитка( для військових службовців або військовозобов'язаних); письмова згода на проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на зайняття посад ОМС.

Телефон : 287-54-31

****************************************************************************Долинська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта  за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра, спеціаліста та стажем роботи, визначеним законом для цієї категорії посад.

Телефон : 287-54-31

Комунальний заклад «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради запрошує на  заміщення вакантних посад:

• Завідувач Високогірненської бібліотеки,
  • Завідувач Нижньохортицької бібліотеки,
  • Завідувач Бабурської бібліотеки,
  • Директор Новозапорізького будинку культури,
  • Завідувач Новослобідського клубу,
  • Завідувач Бабурського клубу,
  • Художній керівник Новозапорізького будинку культури,
  • Завідувач господарством.

Основні вимоги:

• Фахова освіта,
  • Вільне володіння  державною мовою та основними принципами роботи  на  комп’ютері,
  • Мати організаційні навички,
  • Досвіт роботи в  культурі вітається.

За довідками звертайтеся:

директор  КЗ «Центр культури та дозвілля» Галушка Ольга Анатоліївна -               050-258-35-92

Оголошено конкурс!

Долинська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг.

09:14:50 19.02.2019