InCoForum – 2017: Долинська громада взяла участь в Міжнародному форумі

Дата: 13.10.2017 13:07

На протязі трьох днів в Запоріжжі, в виставкому центрі "Козак-Палац" проходив ІІ Міжнародний форум кооперації територіальних громад і бізнесу. Долинська громада також прийняла участь в цьому заході, а такж представила досягнення громади на тематичній виставці.

В двох словах про форум: окрім представників громад з Запорізької області, в форумі взяли участь, представники майже 50 країн світу.

Основними темами форуму стали :

*посилення спроможності громад: європейський досвід і приграми міжнародної технічної допомоги;

*підвищення енергоефективності території;

* інтеграція у світове співтовариство та розвиток міжнародних коопераційних зв’язків;

Представники від Долинської ОТГ: Заступник голови Долинської сільради Галина Данільчак і голова Долинської сільради Богдан Федчук

Десятки стендів, сотні нових облич і знайомств - саме таким запамятається InCoForum – 2017  та представлені експозиції для Долинської громади.

Не оминув своєю увагою стенд Долинської ОТГ і губернатор Запорізької області Костянтин Бриль

На фото зліва направо: Балабинський селищний голова Володимир Сосуновський, Долинський сільський голова Богдан Федчук, голова Запорізької РДА Анатолій Васюк.