Фотофакт: Як в громаді готуються до 9 травня

Дата: 04.05.2017 15:10

Нещодавно, ми стали свідками підготовки до свят Центру культури та дозвілля Долинської сільради. За маленьким столом в приміщені центра зібралось багато люду. Культпрацівниці–красуні розробляли план дій, та розподіляли ролі ведучих на заходи присвячені святкуванню, а також вирішували питання стосовно гардеробу. Склалось відчуття, що потрапили за лаштунки зйомок якогось відомого та цікавого шоу...

Доречи, сьогодні біля пам’ятника воїнам-визволителям, що у Долинському, під об’єктив камери потрапив чоловік, який мотокосою наводив лад на прилеглій території. Як з’ясувалось в ході розмови, чоловіка кличуть Русланом Логачовим. Повноваження «головного наглядача за прилеглою до пам’ятників воїнам-визволителям території» йому «делегувало» місцеве комунальне підприємство, КП «Долинське».

Руслан Логачов, працівник КП "Долинське"