A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Які гарнюні: В дитячих садках пройшли випускні бали

Дата: 06.06.2017 15:58
Кількість переглядів: 1376

Зворушливі дні пройшли у дошкільних закладах Долинської сільської ради «Казка» та «Мрія».


Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.


Цього дня гостей зустрічає святково вбрана зала. Скрізь можна побачити безліч квітів та повітряних кульок. А найголовніше — випускники, які з нетерпінням чекали на початок свята.
І ось ця мить настала. 


Звучало багато пісень про садочок та майбутні перші шкільні роки. Звучали слова вдячності всім працівникам дитячого садка. А з яким хвилюванням діти танцювали свій останній вальс .


Всіх випускників привітали завідувачі дитячим садком Тімофєєва Дар’я та Чученко Людмила побажали успіхів у навчанні, бути справжніми людьми та любити свою Україну, а також вручили майбутнім школярам їхні перші в житті дипломи.


Батьки винесли подяку всьому колективу ДНЗ за створення сімейного затишку та надання високого рівня послуг дітям.


На завершення свята дошкільнята вийшли надвір із різнокольоровими кульками в руках. Заплющивши очі, вони загадали своє найзаповітніше бажання і відпустили кульку в небо з надією, що все задумане здійсниться… 

То ж побажаємо, щоб у кожного сьогоднішнього випускника в неминучому дорослому житті обов`язково здійснилася дитяча мрія.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора