Новини футболу: ФК «Дніпро» став бронзовим призером Чемпіонату МФЛ

Дата: 31.10.2018 15:04

28 жовтня відбувся заключний тур Чемпіонату МФЛ м.Запоріжжя з футболу 9х9. ФК "Дніпро" вирішував долю срібних нагород з постійним учасником та багаторазовим призером чемпіонатів МФЛ командою "Сайрус".

Наші бронзові призери - ФК "Дніпро"

Досвід футболістів суперників зіграв вирішальну роль двобою. Наші хлопці програли цей матч, але, капітаном команди - переможця "Цезар" були визнані конкурентною та боєздатною командою!

І не лише кубок та медалі за третє місце отримали футболісти ФК "Дніпро"...

Кращим гравцем Чемпіонату було визнано нападника нашої команди Геннадія Перерву!

ФК "Дніпро" висловлює слова вдячності Голові Долинської сільської ради Федчуку Богдану Михайловичу, його заступнику Данільчак Галині Василівні та начальнику Відділу освіти, молоді та спорту Харченко Юлії Володимирівні за допомогу, розуміння та перспективний погляд в розвитку футболу, фізичної культури та спорту Долинської громади!!!
Браво ФК "Дніпро"!!! Ура Долинська громада!!!

Автор: Роман Ленський