Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я маю право!"

Дата: 04.02.2019 15:06
Кількість переглядів: 630

Фото без опису

     Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, міжнародних донорів та партнерів.
     Мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.
      Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я маю право!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному. 
Переглянути відео проекту - https://youtu.be/BVoOvvWoj9s 

             У рамках проекту підготовлено 18 випусків телепередач «Я маю право!» на такі важливі і цікаві для багатьох людей теми: «Аліменти», «Визнання батьківства», «Домашнє насильство», «Позбавлення батьківських прав», «Виплата заборгованості заробітної плати», «Житлово-комунальні послуги», «Право власності на землю», «Захист прав споживачів», «Земельні відносини, оформлення спадщини», «Соціальний захист громадян», «Трудові права осіб з інвалідністю», «Соціальний захист військовослужбовців», «Споживчі кредити».
  Усі випуски передачі можна побачити за посиланням https://www.youtube.com/playlist?list=PL_1GR8Y6zJ5QilsRYUhzSjsxB5WyTSlL9
Ще більше інформації про права громадян і порядок їх реалізації: на веб-сайті проекту "Я маю право!" http://pravo.minjust.gov.ua/ на офіційному Інтернет-сайті Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області http://justzp.gov.ua на Youtube-каналі «Юстиція Запоріжжя» за адресою https://www.youtube.com/channel/UC7pfG_sglHBBteR_1g47vQw

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора