Синергія громадських та урядових інституцій щодо інформування суспільства з питань євроатлантичної інтеграції!

Дата: 14.11.2019 08:22

Фото без описуФото без опису13 листопада відбуся захід організований  Громадською Лігою Україна - НАТО за підтримки  Центру інформації та документації НАТО в Україні.

На сьогоднійшній день Ліга обєднує 65 ввсеукраїнських та регіональних громадських організацій, що сприяють інформуванню суспільства з безпекових питань за поширенню об'єктивних знань щодо співробітництва України  з НАТО. Ліга сприяє виконанню заходів Річної національної програми України з НАТО на 2019 рік. Головною метою заходу було вдосконалення інформування суспільства з питань євроатлантичної інтеграції України та розвінчення стереотипів про те, що НАТО - це суто військова організація.