Нагороди від обласної профспілкової організації державних установ України!

Дата: 09.01.2020 10:56

До Дня місцевого самоврядування  голова обласної профспілкової організації працівників держустанов України  Федорченко Ганна Григорівна нагородила сільського голову Долинської сільської ради – Федчука Богдана Михайловича Відзнакою професійної спілки працівників державних установ України «За соціальний діалог».

Секретаря Долинської сільської ради – Рибак Світлану Олександрівну нагороджено Почесною грамотою обласної профспілкової організації працівників держустанов України.

Старосту Розумівського страростинського округу – Богоутидову Наталію Миколаївну нагороджено Почесною грамотою обласної профспілкової організації працівників держустанов України.

Бажаємо щоб життя дарувало чудові моменти, яскраві емоції,  сонячний настрій, міцного здоров’я, благополуччя, добробуту і миру та злагоди в родині.