В умовах карантину керівники клубних закладів Долинської сільської ради продовжують виконувати свої обов’язки в дистанційному  режимі.

Дата: 22.04.2020 14:42

Відтак керівники клубів та  будинку  культури ведуть активну  пошукову  роботу з підготовки матеріалів  для  проведення  занять гуртків,  оновлення  репертуару  вокальних  та  театральних колективів. Значна увага  приділяється підготовці матеріалів  для проведення  заходів, присвячених Дню пам’яті  та примирення, Дню Перемоги над нацизмом, Дню сімї та Дню захисту  дітей, а також пошуку  нових форм організації та  проведення  свят.

(фото керівників)

В онлайн - режимі  працівники закладів культури організовують і  змістовне дозвілля дітей  та молоді, готуючи тематичні  відео привітання, наприклад, до Великодня  учасники художньої самодіяльності  вітали жителів  громади святковими відео зверненнями. Також  забезпечують своєчасну  участь аматорів сцени  в інтернет- акціях, які проводить КУ «Обласний  методичний  центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.

(фото учасника  художньої самодіяльності)

Від керівників  закладів культури залежить надзвичайно багато: на них покладена  не тільки організація дозвілля, вони також виконують функції організації господарчої діяльності, особливо навесні, коли якнайбільше  слід приділити уваги впорядкуванню території біля закладів  культури, в парках відпочинку  та  біля  братських могил. Дотримуючи всіх санітарно – протиепідемічних  норм та  правил карантину вони разом  з прибиральницями та  сторожами проводять прибирання  території, висаджують квіти та  облаштовують нові  клумби.

(фото з суботників)

КЗ «Центр культури та  дозвілля»

Долинської сільської ради