Пам'ятаємо!Перемагаємо!

Дата: 07.05.2021 15:36

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Тому сьогодні  колектив Долинської сільської ради на чолі з головою сільської ради Федчуком Богданом Михайловичем увічнили пам’ять загиблих,  які боролися за наші землі.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуМи пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, на чиєму боці справедливість, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.