Святкові набори для ветеранів Долинської ОТГ!

Дата: 07.05.2021 16:25

Сьогодні за ініціативи голови Долинської сільської ради — Богдана Федчука та ГО “Ветеран Долинської громади” Долинської сільської ради, до дня пам'яті за всіма тими, хто зміг подарувати нам мирне небо над головою, ветеранам та людям похилого віку з інвалідністю Долинської об'єднаної територіальної громади були вручені 66 продуктових наборів!

Колектив Долинської сільської ради та їх підрозділи вітає всіх ветеранів громади і за її межами з Днем ветерана. Прийміть наші найщиріші вітання! Міцного вам здоров'я, благополуччя в родинах. Радості, гарного настрою, людської поваги і всього найкращого вам і вашим сім'ям!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я та довголіття !