Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Стан ринку праці в Запорізькому районі

Дата: 01.06.2021 09:11
Кількість переглядів: 409

 

Фото без опису

 

За сприяння служби зайнятості протягом січня-квітня 2021 року 478 осіб знайшли роботу, в тому числі 413 безробітних, з них 2 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 9 безробітних - учасників АТО/ООС. З початку року 7 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 2 особи започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 51 безробітний проходив професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку року 36 осіб взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 травня 2021 року на обліку в Запорізькій районній філії Запорізького обласного центру зайнятості перебувало 1 875 безробітних.

 Кількість вакансій у базі даних на 1 травня 2021 року становила 512 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, електромонтери, електрогазозварники, водії, продавці, медсестри, слюсарі, кухарі, токарі, вихователі та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, менеджерів та економістів з відповідним досвідом роботи.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора