Вітаємо з Ювілеєм!

Дата: 06.09.2021 09:21

Сьогодні свій День народження  відзначає мудра, цілеспрямована, талановита,порядна  людина, голова Долинської сільської ради - Богдан Михайлович Федчук!

Шановний Богдане Михайловичу!

Рік – це багатство, а вік – п'єдестал. Лише переможці стоять на ньому. Всім нам завжди 18. А 60 років – це сума добрих справ, розуму, порядності, совісті, розуму, веселих днів, друзів, пригод, рідних і творчих удач. З ювілеєм! Пошана і повага! Бажаємо гідно насолоджуватися кожною хвилиною свого життя, на славу відпочивати, передавати свою мудрість і знання наступним поколінням, вірити у свої сили, не переставати мріяти, дивувати. Благих вістей і міцного здоров'я.

З повагою,

колектив Долинської сільської ради

колектив Розумівського старостинського округу

колективи структруних підрозділів Долинської сільської ради