Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Стан ринку праці в Запорізькому районі

Дата: 22.10.2021 10:01
Кількість переглядів: 442

Фото без опису

 

 

За сприяння служби зайнятості протягом січня-вересня 2021 року        1 094 особи знайшли роботу, в тому числі 1 017 безробітних, з них                  9 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 133 безробітних - учасників АТО/ООС. З початку року 14 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям,               3 особи започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 104 безробітний проходив професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку року 66 осіб взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 жовтня 2021 року на обліку в Запорізькій районній філії Запорізького обласного центру зайнятості перебувало 2 841 безробітний.

Кількість вакансій у базі даних на 1 жовтня 2021 року становила              1 077 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, електромонтери, електрогазозварники, водії, продавці, медсестри, слюсарі, кухарі, токарі, вихователі та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, менеджерів та економістів з відповідним досвідом роботи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора