З Днем захисника і захисниць України!

Дата: 14.10.2022 13:00

14 жовтня, в Україні, відзначається День захисника України (День захисника і захисниць).

З нагоди свята, вітаю усіх, хто має високе звання захисника України!

Це свято,  що увібрало в себе, багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі, впродовж всієї багатовікової української історії.
В це світле свято, бажаю Вам, родинного щастя,
 сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!

Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів, та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам, та Вашим родинам!

Крім цього, 14 жовтня відзначаються християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, та День Українського козацтва. Цього дня виповнюється, і 80 років, від створення Української повстанської армії.

Це - велике свято, яке відзначає християнський світ. Нехай на всіх віруючих у Христа, зійде благодать! Нехай святим своїм покривалом, зітканим з любові і турботи, Марія захистить вас, від біди та нещастя!

З повагою, сільський голова   Богдан Федчук