Робоча зустріч з директором благодійного фонду «Єдність” за майбутнє»

Дата: 21.04.2023 14:41

Фото без описуФото без описуФото без опису

21 квітня Долинську громаду, відвідала директор благодійного фонду «Єдність” за майбутнє» ,Тамара Огородова.  Робоча зустріч, на якій обговорювалися основні напрямки спільної роботи, відбулася за участю сільського голови, Богдана Федчука. Попереду, реалізація спільних проектів, спрямованих  на:

- розвиток місцевого самоврядування, та сприяння в розвитку місцевої демократії;

- впровадження гуманітарних програм,  на підтримку вразливих жінок, дітей, сімей;

- забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків у суспільстві;

- сприяння гендерній рівності;

- організація публічних заходів – форумів, конференцій, навчальних тренінгів, семінарів, презентаційних заходів, інтерактивних дискусійних заходів, круглих столів, тощо;

- розвиток благодійності.

Завдяки голові правління фонду Тамари Огородової, наша громада отримала побутові дозиметри (радіометри). Це прилади, призначені для вимірювання потужності гамма-випромінювання, та радіаційного забруднення довкілля. Дякуємо за підтримку, та сподіваємося, що це обладнання, фіксуватиме тільки чисте повітря навколо нас!