Відділ містобудування архітектури та житлово-комунального господарства Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Повідомлення про оприлюднення проєктів містобудівної документації «Генеральний план та план зонування (у складі генерального плану), оновлення з розширенням меж населеного пункту с-ща Канцерівка, Запорізького району, Запорізької області», «Генеральний план та план зонування (у складі генерального плану), оновлення з розширенням меж населеного пункту  с-ща Високогірне, Запорізького району, Запорізької області»

14:11:17 21.04.2021

Повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування (у складі генерального плану), с.Хортиця, Запорізького району, Запорізької області», та звіту про стратегічну екологічну оцінку

11:01:44 03.02.2021

Звіти по СЕО

https://drive.google.com/drive/folders/1ms8ZeBOFk2ZFbNJn-KauUEPzAWsTMkGI?usp=sharing   (Звіт по СЕО Канцерівка)

14:03:11 24.11.2020