29 серпня - День пам'яті захисників України

29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. З 2014 року уособленням захисників України стали Герої Небесної Сотні та учасники АТО. Захищаючи свою незалежність і територіальну цілісність у протистоянні російській агресії, наша країна змушена платити жахливу ціну. Внаслідок збройного конфлікту, розв'язаного Росією, загинули майже 10 тисяч українських синів і доньок, близько 24 тисяч було поранено.

08:23 31.08.2020

28  серпня  творчі  колективи Долинської сільської ради  братимуть участь у Всеукраїнському фестивалі – конкурсу «KIRILLOVKA - FEST»,   який відбудеться  на  базі  Кирилівського селищного будинку культури №1 – філія та Кирилівського селищного будинку культури №2 – філія комунального закладу «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області.

13:56 26.08.2020