Нагородження учасників конкурсу до Дня Конституції України!

Напередодні Дня Конституції України комунальний заклад «Центр культури та  дозвілля» Долинської сільської ради  оголосив творчий  онлайн конкурс «Моя Україна талантами квітне», метою якого було в умовах карантину  активізувати творчий потенціал  дітей, молоді  та  дорослих, сприяти  розвитку  художньої майстерності,  формуванню національно –патріотичної свідомості.

08:29 02.07.2020

Перевірка суб'єктів господарювання на території Долинської ОТГ!

У зв'язку зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» внесених постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 480 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на виконання протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС м. Києва від 13.06.2020 № 10, протокольного рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Запорізької області від 16.06.2020 № 22, протокольного рішення позачергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС Запорізького району від 18.06.2020 № 22, рекомендаційного листа від  Запорізького  районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області,відповідно до розпорядження голови сільської ради № 77 від 22.06.2020, 23 червня мобільна група з питань перевірки дотримання обмежувальних заходів суб’єктами господарювання та фізичними особами у складі:

15:50 23.06.2020