Як отримати висновок про підтвердження пошкодження або загибель посівів

Восени 2019 року – навесні 2020 року на території Запорізької області мали місце несприятливі погодні умови, що в окремих випадках привезли до пошкодження або загибелі сільськогосподарських культур. Для вирішення проблемних питань в сфері податкових та договірних зобов’язань підприємств АПК сектору, ЗТПП пропонує отримати Висновок про підтвердження пошкодження або загибель посівів.

09:08 26.05.2020

Дистанційні заняття під керівництвом художніх керівниікв закладів культури Долиської сільської ради

В умовах карантину  вже  традиційними та  звичними для  учасників спортивних гуртків та гуртків  хореографії  стали дистанційні заняття,  які  проводяться під керівництвом  художніх керівників закладів культури Долинської сільської ради.

15:05 22.05.2020

Знайомство голови Запорізької районної державної адміністрації з Долинською ОТГ.

20 травня з територією Долинської ооб'єднаної територіальної громади приїхав познайомитись голова Запорізької районної державної адміністрації  Полієктов Роман Альфредович. Разом з головою Долинської сільської ради - Федчуком Богданом Михайловичем, заступником сільського голови з гуманітарних питань-  Данільчак Галиною Василівною, заступником сільського голови з питань діяльності виконавчого органу – Мироненком Юрієм Сергійовичем, секретарем сільської ради – Рибак Світланою Олександрівною, директором КЗ «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради – Галушкою Ольгою Анатоліївною, начальником відділу освіти молоді та спорту Долинської сільської ради – Харченко Юлією Володимирівною голова Запорізької   районної адміністрації мав змогу відвідати навчальні та виховні заклади громади, будинки культури та сільські клуби, музеї, бібліотеки, а також помилуватися мальовничими крайовидами громади  її дитячими майданчиками та парками.

10:37 21.05.2020