Дистанційна робота

У зв’язку з встановленням карантинних заходів,  бібліотекарі здійснюють роботу у дистанційному режимі за допомогою мережі Інтернет для підтримання спілкування з користувачами наших закладів. Вони працюють над матеріалом для офіційної сторінки у Facebook: https://www.facebook.com/groups/2427116150696083/?ref=bookmarks,  де постійно відбувається  оновлення  інформації.

10:44 21.04.2020

В комунальному закладі дошкільної освіти «Казка» Долинської сільської ради розпочалася вогнезахисна обробка дерв’яних  конструкцій.

11:02 16.04.2020

15 квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день культури!

15 квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день культури, який було засновано на честь прийняття 15 квітня 1935 року міжнародного договору «Про охорону художніх і наукових закладів та історичних пам'яток».

10:02 16.04.2020

Долинська сільська рада звертається до всіх жителів громади!Залишайтеся вдома!

За підтримки Долинської сільської ради з метою уникнення розповсюдження вірусу «COVID-19» під час святкових днів, для жителів громади та мешканців міста Запоріжжя була розміщена зовнішня реклама. Зокрема білборди знаходяться біля залізничного переїзду села Бабурка та на виїзді з  Нікопольського повороту.

13:45 15.04.2020