Долинська сільська рада звертається до всіх жителів громади!Залишайтеся вдома!

За підтримки Долинської сільської ради з метою уникнення розповсюдження вірусу «COVID-19» під час святкових днів, для жителів громади та мешканців міста Запоріжжя була розміщена зовнішня реклама. Зокрема білборди знаходяться біля залізничного переїзду села Бабурка та на виїзді з  Нікопольського повороту.

13:45 15.04.2020

Робота бібліотек Долинської сільської ради в умовах сьогодення!

Ефективність використання наявних бібліотечних фондів у бібліотеках  значною мірою залежить від вирішення питань організації, розміщення та збереження документів. Тому комунальний заклад «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради  повідомляє, що під час карантину завідувачі бібліотеками не гають час дарма та проводять інвентаризацію бібліотечного фонду з метою підтвердження наявності та встановлення їхньої відповідності обліковим документам у бібліотеках, а саме: займаються упорядкуванням книжок, що надійшли, весь фонд переписують в нові інвентарні книги, готують документи по списанню на літературу, яка є морально застарілою і фізично зношеною. Першою з цим нелегким завданням впоралася Яковчук Світлана Олександрівна завідувач Долинської бібліотеки.

14:06 14.04.2020

Нові можливості для жителів громади!В Розумівській амбулаторії ЗПСМ Долинської сільської ради відкрилася сучасна лабораторія!

Сьогодні 14.04.2020 року сільський голова Федчук Богдан Михайлович, разом з головою Запорізької районної державної адміністрації Полієктовим Романом Альфредовичем, головою Запорізької районної ради Бурмою Сергієм Ігоровичем, заступником  сільського голови з гуманітарних питань Данільчак  Галиною Василівною та директором  Центру первинно медико- санітарної допомоги Долинської сільської ради Колесник Ольгою Яківлівною  відкрили сучасну лабораторію, яка знаходиться в Розумівській амбулаторії ЗПСМ Долинської сільської ради.

13:44 14.04.2020

Вербна неділя!

12 квітня  всі православні християни відзначили Вербну неділю, або вхід Ісуса Христа в Єрусалим.  В цей день в Божих храмах традиційно освячують вербові гілки, які потім зберігають впродовж року.  Проте  у зв’язку із з забороною проведення масових заходів під час карантину, у  тому числі  й  релігійних, настоятель храму Архистратига Михаїла села Долинське священник Єлисей пройшов вулицями сіл Нове Запоріжжя  та  Долинське, Високогірне.

09:39 14.04.2020

Подарункові набори від Національної мережі продуктових магазинів АТБ та за підтримки Департаменту соціального захисту населення Запорізької ОДА.

З 03 квітня стартував спільний проєкт корпорації "АТБ" з Мінсоцполітики із забезпечення соціально незахищених людей продуктами харчування у період карантину у зв`язку з короновірусною інфекцією. Долинська сільська рада отримала 28 продуткових наборів від Національної мережі продуктових магазинів АТБ та за підтримки Департаменту соціального захисту населення Запорізької ОДА. Набори отримали одинокі особи, які потребують стороннього догляду. У продуктовому наборі продукти і товари першої необхідності: крупи (рис, пшенична каша та вівсяні пластівці), макарони, цукор, сіль, рослинне масло, апельсин, печиво, чай, туалетний папір. Працівники відділу соціального захисту населення Долинської сільської ради доставили набори отримувачам. Доставка здійснювалась з додержанням безпечних умов, в масках, рукавичках та з дезінфікуючими засобами. Більше аніж на півтора метри до пенсіонерів ніхто не наближався.

08:57 14.04.2020