Як в Долинській ОТГ пройшло свято Масляної!

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, під час якого кожен може поласувати  смачними варениками та  млинцями. Надзвичайно весело, цікаво та смачно відсвяткували Масницю у Долинській громаді. У кожному закладі культури Долинської сільської ради відбулися святкові  народні  гуляння та  тематичні народознавчі заходи.

13:46 03.03.2020

Комфорт жителів сіл Долинської ОТГ понад усе!

Весна – це час оновлення, пробудження природи від довгого зимового сну, а також наведення ладу всюди – в думках, душі, ну і звичайно ж, у власному домі та на прибудинковій території. Кожен з нас хоче жити у затишному комфортному охайному місці. І це абсолютно реально.

10:00 03.03.2020

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження відзначає соціальний робітник відділу соціального захисту населення Долинської сільської ради - Біла Наталія Миколаївна!

15:53 02.03.2020

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження відзначає - начальник адміністративно - господарського відділу Долинської сільської ради - Ступін Андрій Сергійович!

11:46 27.02.2020