Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій  День народження відзначає діловод адміністративно-господарського відділу Долинської сілської ради - Карченкова Лілія Валеріївна.

11:09 15.01.2020

Засідання виконкому!

15 січня в приміщенні Долинської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області, на мали змогу доповісти начальник бухгалтерського відділу, головний бухгалтер – Гнипа Ганна Федорівна, начальник адміністративно – господарського відділу – Ступін Андрій Сергійович, начальник відділу кадрового та правового забезпечення – Радутна Оксанна Володимирівна, директор КП «Долинське КГП» - Заруденський Сергій Вікторович, директор СКП «Долинська ритуальна служба» - Данільчак Олександр Миколайович, секретар виконкому – Рибак Світлана Олександрівна.

11:07 15.01.2020

ММК на базі ОЗЗСО Розумівської школи

10 січня 2020 року на базі ОЗЗСО Розумівська школи проведено   засідання міжшкільних методичних  комісії  Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

08:12 13.01.2020