Дата: від до Скинути

Наші щирі вітання заступнику сільського голови з гуманітарних питань Долинської сільської ради!

З нагоди Дня місцевого самоврядування Грамотою Запорізької обласної ради  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток місцевого самоврядування нагороджено заступника сільського голови з гуманітарних питань Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області – Данільчак Галину Василівну.

14:20 09.01.2020

Нагороди від обласної профспілкової організації державних установ України!

До Дня місцевого самоврядування  голова обласної профспілкової організації працівників держустанов України  Федорченко Ганна Григорівна нагородила сільського голову Долинської сільської ради – Федчука Богдана Михайловича Відзнакою професійної спілки працівників державних установ України «За соціальний діалог».

10:56 09.01.2020

Нагородження найкращих!

До Дня місцевого самоврядування, сільський голова – Федчук Богдан Михайлович, нагородив працівників та  депутатський корпус Почесними грамотами та грамотами Долинської сільської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, а саме: заступника сільського голови – Мироненка Юрія Сергійовича, старосту Розумівського старостинського округу – Богоутдинову Наталію Миколаївну, касира зі збору податків – Москаленко Наталію Петрівну, головного бухгалтера відділу містобудування архітектури та житлово – комунального господарства – Вороніну Катерину Олександрівну; депутатів:  Білу Наталю Миколаївну, Пилипенко Таїсію Іванівну, Бурцеву Ірину Іванівну, Галушку Ольгу Анатоліївну, Кушнер Ларису Дмитрівну, Костюкову Наталю Анатоліївну, Заруденську Любов Василівну, Коваля Валерія Миколайовича,Овчаренка Петра Яковича, Шмиголя Олега Олександровича, Кирпу Наталю Василівну, Москаленко Тетяну Вікторівну, Харченко Юлію Володимирівну, Андрєєву Олену Іванівну. Голову громадської організації «Ветеран Долинської громади» - Зизкун Галину Григорівну. Також було нагороджено Почесними грамотами Долинської сільської ради депутата Запорізької обласної ради – Кузьменка Романа Олександровича, депутата Запорізької районної ради, голову обласної профспілкової організації працівників держустанов України – Федорченко Ганну Григорівну за  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток  місцевого самоврядування Долинської громади.

10:49 09.01.2020

Вітаємо із  золотим ювілеєм депутатської діяльності!

Вітаємо із золотим ювілеєм депутатської діяльності!

З нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні  Подякою голови Запорізької обласної ради нагороджено за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток  місцевого самоврядування депутата Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області – Шишлова Миколу Васильовича.

10:06 09.01.2020

Нагородження депутата Долинської сільської ради!

З нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні Почесною грамотою Запорізької обласної ради нагороджено за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток  місцевого самоврядування директора комунального закладу дошкільної освіти Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області – Чученко Людмилу Миколаївну.

09:59 09.01.2020

Заслужена нагорода!

З нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні  Орденом  « За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток  місцевого самоврядування нагороджено інспектора з військового обліку відділу надання адміністративних послуг Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області – Гарматко Любов Петрівну .

09:51 09.01.2020

Порив ліквідовано!

06 січня  по вулиці  Нікопольське шосе  стався порив водогону. Не дивлячись на  велике свято Різдва,  працівники комунального підприємства разом з директором Заруденським Сергієм Вікторовичем та заступником  сільського голови Мироненком Юрієм Сергійовичем почали працювати над ліквідацією пориву водогону. Працюючи цілодобово, вже на вечір, 08 січня  проблему  було ліквідовано і жителі сіл Долинське, Нове Запоріжжя та Високогірне були забезпечені  питною водою!

08:28 09.01.2020

Наші колядники!

7 січня особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день – незвичайний. Різдво – дуже красиве і радісне свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Тому  працівники закладів культури Долинської сільської ради  разом з учасниками художньої самодіяльності старанно готувалися до привітання  жителів  громади з Різдвом Христовим. Відтак цього дня у кожному населеному  пункті Долинської громади гучно  лунала весела коляда, яка прославляла  народження Божого Сина.  Колядники, переодягнувшись у традиційні образи  різдвяного вертепу,   вітали господарів теплими побажаннями добробуту і злагоди на цілий рік.

09:25 08.01.2020