Дата: від до Скинути

Засідання  круглого столу в рамках реалізації проєктів «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми» та «Здійснення громадського контролю за виконанням політики

29.11.2019 на базі КУ «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради за ініціативою Громадської правозахисної організації «Егіда-Запоріжжя». відбулося засідання  круглого столу в рамках реалізації проєктів «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми» та «Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми в Запорізькій області у 2019 році», в якому взяла участь начальник відділу соціального захисту населення Долинської сільської ради.

12:42 02.12.2019

Участь у форумі з питань управління та дерегуляції у сфері земельних відносин!

Данільчак Г.В. заступник сільського голови та Сіряченко Я.І. начальник відділу земельних відносин  взяли участь  у  форумі  з питань управління та дерегуляції  у сфері земельних відносин  який проходив у м.Києві 26 листопада. . На форумі було розглянуто Законопроєкт  № 2194 «Про внесення змін  до земельного  кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин». Були розглянуті питання дерегуляція у сфері землеустрою та оцінки земель,  повноваження  по розпорядженню землями, функції контролю, переважне право орендарів та інші.

08:41 29.11.2019

Засідання виконавчого комітету Долинської сільської ради

13 листопада  в приміщені Долинської сільської ради відбулися збори виконавчого комітету, де начальник відділу освіти, молоді та спорту, директор КЗ «Центр культури та дозвілля» доповіли про здійснення заходів щодо патріотичного виховання населення. Начальник відділу кадрового та правового забезпечення доповіла про стан правопорядку і законності на території сільської ради, виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та здійснення антикорупційних дій в сільській раді. Розглянули заяви.

10:10 27.11.2019

Увага, оголошення!

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує, що з 4 по 10 січня 2020 року відбудеться культурно – освітня поїздка до Австрії, Німеччини, Швейцарії, Угорщини.

15:11 26.11.2019

23 листопада  хореографічні колективи взяли участь в обласному  турі  VІ Всеукраїнського фестивалю – конкурсу народної хореографії  імені Павла Вірського, який  проходи на базі «Палацу культури « Молодіжний» м.Запоріжжя.

Учасників  фестивалю оцінювало почесне журі у складі доцента кафедри хореографії  Національного педагогічного університету ім.Драгоманова Володимира Степановича Білошкурського,  викладача вищої категорії предметно – циклової комісії «Хореографічних дисциплін Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв» Наталії Іванівни Демченко, голови Запорізького обласного осередку Національної хореографічної спілки України Ганни Миколаївни Курейко – Ішмаметової,  заступника директора департаменту культури, туризму, національностей  та  релігій Запорізької обласної державної адміністрації Марії Миколаївни Анісімової, т.в.о. директора, завідувача відділом  КУ «Обласний  методичний  центр культури і  мистецтва» Запорізької обласної ради Олени Борисівни Златової.

15:08 26.11.2019

Вшанування пам'яті жертв голодоморів!

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.  Ми маємо  пам’ятати ці трагічні  сторінки історії України, бо з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

10:17 25.11.2019

Вітаємо з Днем народження!

23 листопада свій День народження відзначила начальник відділу земельних відносин Долинської сільської ради - Сіряченко Яна Іванівна!

09:56 25.11.2019

Вітаємо з Днем народження!

15 листопада свій День нароження відзначила - секретар Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області - Рибак Світлана Олександрівна!

09:51 25.11.2019

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні  своє 85 – річчя   відзначає Самолінський  Михайло  Михайлович, який переїхав з  Івано - Франківської області та пропрацював головою Розумівської сільської ради понад 10 років.

14:33 22.11.2019