Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження відзначає медсестра Розумівської амбулаторії загальної практики та сімейної медецини Долинської сільської ради- Сапронова Тетяна Борисівна!

11:49 12.11.2019

Вітаємо з Днем народження!

09 листопада свій День народження відзначала головний спеціалст - бухгалтер фінансово-бухгалтерського відділу Долинської сільської ради - Клєбан Наталія Анатоліївна!

10:04 11.11.2019

До уваги любителів спорту!

Долинська ОТГ поповнилась новим футбольним полем,яке знаходиться в селі Новослобідка!Сподіваємось, що Долинська громада поповниться і новоствореною футбольною командою!

07:58 11.11.2019

Увага!Пряма лінія!

У четвер,14 листопада 2019 року, відбудеться  пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату Запорізької обласної  державної адміністрації, Бойко Зінаїда Михайлівна.

16:25 08.11.2019

Вітаємо з Днем працівника культури!

Щиро і сердечно вітаємо працівників культури  з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

16:16 08.11.2019

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження відзначає в.о. начальника Центру первинно  медико - санітарної допомоги Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області - Колесник Ольга Яківна!

14:20 07.11.2019