Увага, оголошення!

19 грудня  2019 року 0 10.00 в приміщенні  Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області за адресою : вул. Центральна , 37, с.Долинське, Запорізького району , Запорізької області відбудеться  засідання

13:12 13.12.2019

Вітаємо з нагородою!

Майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, а воно об’єднало людей активної життєвої позиції, лідерів, організаторів. Саме органи місцевого самоврядування є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

15:49 12.12.2019

«Бібліотекар на годину»

В Долинській бібліотеці проведено бібліо-шоу «Бібліотекар на годину». Завданням цього заходу було захопити дітей професією бібліотекаря. Напередодні учасники пригадали етапи його роботи, повторили, що таке формуляр і як його правильно заповнити; потренувалися, як ненав'язливо запропонувати читачеві книгу. Слід зауважити, користувачам, яких обслуговували юні бібліотекарі, їх робота сподобалася.

08:16 09.12.2019