Міс осінь в КЗДО "Мрія"!!!

Сьогодні в приміщенні будинку культури Долинської сільської ради відбулося дуже  свято осені!Яскраві вихованиці дошкільного закладу приймали учать в конкурсі "Міс осінь 2019", де презентували свої вміння, таланти, кулінарні зібності, а також продемострували вишуканні сукні зроблені з підручних матеріалів. Всі учасниці корнкурсу здобули кожен свою першу  перемогу! Тому вітаємо наших маленьких принцес та щиро дякуємо педагогічному колективу та батькам за організоване свято!

12:32 07.11.2019

Хеловін!!!

Хеловін – сучасне міжнародне свято, яке уособлює в собі цікаві розваги, неймовірні костюми та гарний настрій. Яскраво та драйвово відсвяткували його в закладах культури Долиської сільської ради. Всі бажаючі мали змогу взяти участь у конкурсно – розважальних та костюмованих програмах, тематичних дискотеках та дефіле.  Тож, до вашої уваги, найяскравіші  моменти!

10:15 04.11.2019

З нагоди відзначення 75 – річниці  Дня вигнання нацистів з України в закладах культури Долинської сільської ради відбувся цикл меморіальних та інформаційно – просвітницьких заходів.

Завідуюча Розумівською бібліотекою Праслова У.А. та директор БК Коваль В.І. підготували та провели  виховну  годину, під час  якої  розповіли дітям історію та факти визволення України.  Також присутні  вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни покладанням квітів.

10:13 04.11.2019

Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери!

Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери! Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашої громади. З цієї нагоди прийміть щирі побажання міцного карпатського здоров’я, особистого щастя, творчої мудрості і високого професіоналізму! Нехай множаться наші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу! Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток.

14:56 01.11.2019

Вибір професії - вибір життєвої дороги

Професійний вибір — це велика відповідальність, кожна молода людина в своєму житті постає перед складним вибором, чим вона буде займатись, чим зароблятиме собі на життя, тобто, яку професію обере. І від того, наскільки правильним, виваженим і усвідомленим буде цей вибір, залежить подальше життя людини.

09:19 01.11.2019

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій день народження відзначає староста Розумівського старостинського округу Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області - Богоутдінова Наталія Миколаївна.

12:50 30.10.2019

04.11.2019 відбудеться семінар – навчання на тему «Про запобігання розповсюдження  африканської чуми свиней»

У зв’язку зі складною епізоотичною ситуацією щодо африканської чуми свиней (дплі АЧС), Європейський банк реконструкції та розавитку і продовольча та сільськогосподарська організації ООН (далі - ФАО) надають Україні технічну допомогу щодо зменшення ризиків поширення АЧС.

15:35 28.10.2019

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження відзначає фахівець із соціальної роботи відділу соціального захисту населення Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області - Пилипенко Таїсія Іванівна!

14:52 28.10.2019