День Гідності та Свободи!

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

09:40 22.11.2019

Створення належних  умов та забезпечення якісним харчуванням  дітей  – є одним із пріоритетних завдань Долинської ОТГ

19 листопада в КЗДО «Казка», проведено плановий захід з державного нагляду на предмет додержання законодавства у сфері  безпечності та окремих показників якості харчових продуктів. Перевірку проводили фахівці Запорізького районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області,  Синецький В.В., Шостак Ю.П. Спеціалістами перевірено стан харчоблоку, умови приготування страв, стан ведення документації, проаналізовано небезпечні фактори, а також дотримання  «Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів».

14:09 20.11.2019

Подарунок для працівників культури Долинської сільської ради!

Напередодні професійного свята працівники закладів    культури Долинської сільської ради  отримали надзвичайно приємний  подарунок: поїздку  до Запорізького обласного  академічного  українського музично – драматичного театру ім. В.Г. Магара.  Всі  присутні отримали надзвичайно позитивні  емоції від перегляду вистави на дві  дії  «Одруження» М.Гоголя.

13:44 18.11.2019

Впорядкування території біля пам’ятного знаку жертвам голодомору

До Дня пам’яті  жертв голодоморів  працівники Розумівського будинку культури та бібліотеки  разом  з учасниками художньої самодіяльності  впорядкували прилеглу території пам’ятного знаку жертвам голодомору  1932-1933 років та вшанували пам'ять покладанням квітів.

13:32 18.11.2019

Міжнародний День толерантності в закладах культури Долинської сільської ради!

16 листопада до Міжнародного дня толерантності в закладах культури Долинської сільської ради відбувся цикл заходів, під час якого присутні мали змогу взяти участь в  інтерактивних формах роботи, обговоренні питання про те, якими особистими якостями повинна володіти толерантна людина.

08:19 18.11.2019